Вхід

"Сплячу красуню" хочуть заборонити в Великобританії

01.12.2017
"Сплячу красуню" хочуть заборонити в Великобританії

Після низки скандалів, пов'язаних з позовами про сексуальні домагання в Голлівуді, і кампанії #MeToo британські мами закликали заборонити казку "Спляча красуня" в початковій школі, оскільки вона містить сцену "неоднозначного сексуальної поведінки без згоди", пише Digital Spy.

Йдеться про той епізод, де принц Філіп цілує в губи сплячу принцесу Аврору. Оскільки принцеса спить, принц це робить без її згоди.

Так, одна 40-річна мати Сара звернулася до школи, де вчиться її син Бен, і попросила вилучити казку з занять молодших класів. У Твіттері вона пояснила свою ініціативу так: "Поки подібні історії вчать в школі, ми ніколи не змінимо вкорінене ставлення до сексуальної поведінки". Сара зазначила, що аудиторія "Сплячої красуні" повинна бути обмежена за віком, тобто вивчатися більш старшими дітьми, здатними зрозуміти концепцію згоди / незгоди.

"Моєму синові всього шість років, і він поглинає все, що бачить, і я поки не можу навести його на конструктивну розмову", - додала всерйоз стурбована жінка.

Багато підтримали ініціативу Сари. Однак знайшлися й такі батьки, яких кампанія по забороні "Сплячої красуні" дуже збентежила: "Дуже шкода сучасних дітей, яким дорослі нав'язують свої дорослі погляди. Нехай вони залишаються дітьми, поки можуть!".

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: