Вхід

Спіді рятує планету

25.04.2019
Спіді рятує планету

На великі екрани виходить мультфільм "Велотачки". Є на планеті дивовижне місце де живуть Велотачки. Це місто - райський куточок з квітучою зеленню і чистим повітрям. Спіді - гірський велосипед, що має безліч друзів, щодня влаштовує шалені змагання, свята та розваги. Головні герої не знають бід і вважають, що щастя буде тривати вічно, проте незабаром відбувається подія, яка змушує їх вступити на шлях боротьби.

В один із днів Спіді дізнається про появу газового двигуна. Головний герой розуміє, що ця жахлива річ може спровокувати екологічну катастрофу, яка знищить їх чарівне містечко. Велосипед усвідомлює всю тяжкість ситуації, що склалася, але він не збирається схиляти голову під ударами долі. Гонщик збирає команду, в яку входять його кращі друзі, і стає главою активістського руху, спрямованого на бій з двигуном.

Спіді знає, бій буде нерівним, але готується докласти величезних зусиль, щоб врятувати рідну домівку. Друзі розробляють геніальний план, який може допомогти їм досягти поставленої мети, але доля постійно завдає їм сильні удари. І витримати їх зможуть лише найсміливіші та відчайдушні Велотачки.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: