Вхід

Творець "Залізного неба" перезапустить "Джиперс Криперс"

02.03.2021
Творець "Залізного неба" перезапустить "Джиперс Криперс"

Кіностудія Screen Media має намір перезапустити популярну франшизу під назвою "Джиперс Криперс". За відомостями видання Comic Book, йдеться про нову трилогію, не пов'язану з попередніми фільмами цієї серії. Постановником першої частини призначений творець фантастичної комедії "Залізне небо" Тимо Вуоренсола.

Очікується, що стрічка під назвою "Джиперс Криперс : Переродження" може бути представлене глядачам вже восени 2021 року. Дія відбуватиметься під час фестивалю жахів Хоррор-Хаунд, який сбирает любителів жанру зі всього світу. Серед них герой на ім'я Чейз і його подруга Лейн. У міру наближення події Лейн починає випробовувати нез'ясовні передчуття, її тривожать дивні видіння, пов'язані з минулим міста і, зокрема, з жахливою місцевою легендою.

Нагадаємо, що перший фільм, що розповідає про зіткнення головних героїв з монстром, який пробуджується кожні 23 роки, і полює на людей, був представлений глядачам в 2001 році. Він виявився дуже успішний в прокаті і отримав ряд премій, у тому числі "Сатурн". За першою частиною послідували два продовження, фінальне з яких вийшло в 2017 році.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: