Вхід

Sony підготує принципово іншого Тарзана

03.10.2022
Sony підготує принципово іншого Тарзана

Компанія Sony Pictures отримала права на екранізацію Тарзана в маєтку Едгара Райса Барроуза, Edgar Rice Burroughs Inc., і планує зробити "повне оновлення" персонажа та інтелектуальної власності. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

До проекту поки не залучали ані сценаристів, ані режисерів. Відомо лише про те, що персонажа переосмислять для сучасного глядача. Офіційних коментарів від Sony Pictures поки не було.

Історія Тарзана добре відома: хлопчик-сирота, вихований у джунглях людиноподібними мавпами, який закохується в молоду жінку на ім’я Джейн, зрештою покидає джунглі заради неї, одружується з нею та переїжджає до Англії, де йому відкривається, наскільки варварською є цивілізація насправді. Зрештою він повертається до Африки.

Вперше оповідання про Тарзана були опубліковані в 1912 році. Протягом усіх цих років персонаж Тарзана з’являвся у численних фільмах, серіалах, мультфільмах, радіо-шоу та коміксах.

Розквіт "Володаря джунглів" припадає на 1930–1970-ті роки, але безперечним хітом став анімаційний фільм "Тарзан" від Disney 1999 року. А от пісні Філа Коллінза довели Тарзана до навіть до бродвейської адаптації.

Зауважимо, що більш сучасні спроби повернути Тарзана на екрани, як то фільм з Олександром Скарсгардом і Марго Роббі 2016 року від Warner Bros., – були провальними. Серед причин – ідеї колоніалізму, расові і гендерні стереотипи, до яких чутливе сучасне суспільство. Звідси і прагнення Sony до нового, переосмисленого погляду на історію Тарзана.

Угода про права також цікава тим, що Tarzan — це IP, який охоплює як публічні, так і приватні домени. Ранні історії є загальнодоступними, але Берроуз писав пригоди в 1940-х роках, а деякі оповідання були опубліковані через роки після його смерті в 1950 році. Маєток володіє торговою маркою Tarzan.

Джерело: proshokino.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: