Закрити
Вхід

Sony відклала вихід "Мисливців за привидами 3"

22.01.2021
Sony відклала вихід "Мисливців за привидами 3"

Кіностудія Sony Pictures не наважилася випустити фантастичний фільм "Мисливці за привидами 3: Спадкоємці" влітку 2021 року. За свідченням видання The Hollywood Reporter, замість червня стрічка, можливо, вийде в широкий прокат 11 листопада. Важко прогнозовані терміни завершення пандемії коронавірусу стали причиною чергової перестановки.

Нагадаємо, що спочатку третій фільм популярної серії планувалося представити глядачам влітку 2020 року, потім у березні 2021 і нарешті в червні.

Третя частина "Мисливців за привидами" вважається прямим продовженням знаменитої фантастичної дилогії восьмидесятих років минулого століття, класикою жанру, що стала свого роду. Очікується, що сюжет сфокусується на новій команді, яка складається з підлітків, які мешкають в американській провінції.

Раніше стало відомо, що глядачі зможуть знову зустрітися із вже знайомими їм персонажами. У картині знімалися Пол Радд, Кері Кун, Маккенна Грейс, Ені Поттс, Біл Мюррей, Фінн Вульфхард, Сігурні Уівер, Букем Вудбайн, Ден Ейкройд, Ерні Хадсон і інші артисти. У режисерському кріслі опинився Джейсон Рейтман.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: