Вхід

"Соло: Зоряні війни. Історії" стартував в два рази гірше за "Ізгоя"

29.05.2018
"Соло: Зоряні війни. Історії" стартував в два рази гірше за "Ізгоя"

Фільм "Соло: Зоряні війни. Історії" стартував в американському прокаті значно гірше, ніж очікувалося. У свій прем'єрний уїкенд картина зібрала тільки 83 мільйони доларів, а за довгі вихідні, пов'язані з національним святом - Днем Пам'яті, - 101 мільйон доларів.

Це гірший результат серед проектів, дія яких відбувалася у всесвіті "Зоряних воєн". Для порівняння, перший спін-офф під назвою "Ізгой-один: Зоряні Війни. Історії" зібрав в перший уїкенд 155 мільйонів доларів.

Ще гірше у картини йдуть справи в міжнародному прокаті, в якому вона змогла зібрати лише 65 мільйонів доларів. Прокату в Китаї не допомогла навіть зміна назви, в цій країні "Хан Соло" стартував з гнітючим результатом в 10,1 мільйона доларів, не зумівши пробитися в лідери.

Відмітимо, що попередні прогнози малювали куди оптимістичнішу картину. Незалежні експерти чекали, що фільм зможе зібрати на батьківщині від 130 до 150 мільйонів доларів в прем'єрні вихідні.

"Зараз ми усі занурені в роботу і збираємося витратити багато часу, щоб розібратися в тому, чому все сталося саме так. У нас є півтора роки, перш ніж вийде Епізод IX", - прокоментував керівник департаменту дистрибуції Disney Дейв Холліс.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: