Вхід

Софія Коппола випустила короткометражний фільм про нью-йоркський балет

14.05.2021
Софія Коппола випустила короткометражний фільм про нью-йоркський балет

Сценарист і режиссерка Софія Коппола випустила короткометражку про перший виступ трупи нью-йоркського балету New York City Ballet після пандемії Covid - 19. Її можна подивитися на YouTube.

Картина триває півгодини, і в ній розповідається про те, як танцівники трупи повернулися до виступів через рік перерви в діяльності. До фільму увійшли записи з репетицій артистів, а також уривки їх виступу в Театрі Девіда Гамільтона Коха, яке відбулося весною цього року.

Над постановкою працював керівник New York City Ballet Джастін Пік, який поставив декілька дуетів, у тому числі і для відомого танцюриста з трупи Ентоні Хакслі. Коппола розкрила, що хотіла зафіксувати пам'ять про мистецтво і театр, які повернулися до життя після пандемії, і своє натхнення вона черпала з чистоти любові, яку артисти вкладають у свою справу.

За словами Копполи, вона дуже хотіла передати реальне відчуття від живого танцю, а також близькість на репетиціях, яку іноді складно перенести на екран, тому вона рухала камеру значно більше, чим робить це звичайно.

Джерело: film.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: