Вхід

Снежана Єгорова опублікувала лист до президента України

12.06.2018
Снежана Єгорова опублікувала лист до президента України

Українська телеведуча Сніжана Єгорова звернулася до президента України Петра Порошенка з відкритим листом. У ньому вона попросила главу країни зупинити телевізійне кілерство, жертвою якого вона себе називає. Лист був опублікований на Facebook-сторінці ведучої.

У листі ведуча зазначила, що явище телевізійного кілерства досягло небачених масштабів.

Сніжана також додала, що має 25-річний стаж роботи на телебаченні, є професійною актрисою, а також громадським діячем і лідером громадської організації Gorod S. Окрім цього вона - багатодітна мати.

"Звертаюся до ас, шановний пане президент як до лідера революції Гідності з проханням розібратися і дати свою оцінку діям, які вкрай безкарно розгортаються на загальнонаціональному телевізійному каналі ПРЯМИЙ", - зазначила Сніжана.

Також Єгорова наголосила, що в Міжнародний день захисту дітей у програмі "Поярков Ньюз" глядачам було запропоновано взяти участь в опитуванні такого змісту: "Якби у вас була можливість врятувати одного з них, кого б ви вибрали?" Серед відповідей було зазначене ім'я Сніжани, як і її колишнього чоловіка Антіна Мухарського.

"Надалі в ефірі вищезгаданого телепроекту "Поярков Ньюз" неодноразово згадується моє прізвище з приписуванням мені дій, яких я не робила, і з маніпулюванням моїм ім'ям у негативному, а часом й політичному контексті, що я розцінюю як зведення особистих рахунків", - сказала жінка.

На думку Єгорової, це є нічим іншим, як зведенням особистих рахунків, а також знищенням ділової репутації та позбавлення її засобів до існування.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

 • ОБ

  Олег Беляков 12.06.2018 18:02

  пусть пишет генсеку ООН. В Украине она уже всех достала.

  Відповісти
 • V

  VVB 12.06.2018 12:24

  Эта тетя с какого сериала?

  Відповісти
  • ОБ

   Олег Беляков 12.06.2018 18:03

   сериал называется "Все мужики - козлы, а я - Цаца" . Она там в главной роли Цацы.

   Відповісти
 • ВВ

  Владимир Владимиров 12.06.2018 12:22

  наверное планирует подать на алименты с президента

  Відповісти
 • ВВ

  Владимир Владимиров 12.06.2018 12:21

 • NK

  Natalia Korzhova 12.06.2018 12:20

  Сніжано ви так з чоловіком і аліментами всім надоїли напиши ще президенту. будь умнішою і не здіймай бучі. Ти користувалась службовим становищем інші теж. Маємо що маємо.

  Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: