Вхід

Слух: герой Віна Дизеля може загинути в "Форсажі 10"

15.07.2020 Фоторепортаж
Слух: герой Віна Дизеля може загинути в "Форсажі 10"

Це жертва, на яку треба піти заради подальшого розвитку франшизи.

Студія Universal має довгострокові і різноманітні плани на свою мегауспішну франшизу "Форсаж", але основна лінійка фільмів все ж повинна закінчитися на десятій частині. Згідно з джерелом, фіналом саги на чолі з сім'єю Торетто стане смерть Будинку у виконанні Вина Дизеля. Ця подія повинна стати поворотним моментом, який відкриє шлях численним спін-оффам.

Дизель виступає головним обличчям "Форсажа" вже упродовж майже двадцяти років, будучи також одним з продюсерів "швидкісної" франшизи, але враховуючи, який успіх здобув в прокаті "Хоббс і Шоу", Universal приходить до висновку, що в майбутньому на перші ролі повинні вийти інші персонажі.

Згідно з наявними даними, Universal розраховує не лише зняти сиквел "Хоббса і Шоу", але і випустити жіночий спін-офф "Форсажа", про який вперше заговорили ще кілька років тому. За словами Дизеля, цей проект як і раніше знаходиться в розробці. Крім того, ходять чутки, що одну з головних ролей в якомусь з подальших фільмів може отримати Райан Рейнольдс, тоді як загибла було героїня Галь Гадот має шанси "повстати з мертвих", подібно Хана.

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: