Вхід

Сильвестр Сталлоне з новим Планом втечі

02.07.2018
Сильвестр Сталлоне з новим Планом втечі

Продовження бойовика "План втечі" виходить на екрани українських кінотеатрів. Фільм є спільною роботою американської і китайської знімальних груп.

Режисером "Плана втечі 2" є Стівен С. Міллер. Головна роль, як і в першій частині блокбастера, дісталася Сильвестру Сталлоне. У фільмі також знімалися Дейв Батіста ( "Вартові галактики 1, 2", "Той, що біжить по лезу 2049"), Джессі Меткалф ("Відчайдушні домогосподарки", "Пристрасті"), популярний американський репер Кертіс Джексон (50 Cent), Джеймі Кінг ("Місто гріхів", "Гуртом дешевше 2") та інші.

У центрі сюжету кінрстрічки "План втечі" - Рей Бреслін - керівник групи фахівців, які займаються організацією втеч з найбільш захищених і охоронюваних в'язниць світу. За свою кар'єру Рею не раз доводилося самому втікати з ув'язнення, куди його спеціально поміщали для вивчення всіх недоліків систем безпеки Одного разу працівника з команди Бресліна викрадають і поміщають у суперскладну в'язницю з електронною системою охорони, яка постійно змінює свою форму. Намагаючись звільнити цінного працівника з ув'язнення, Бресліну доведеться піти багато на що й відновити старі небезпечні знайомства.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: