Вхід

Сильні фільми, які захочеться подивитися ввечері для підняття бадьорості духу

07.10.2022
Сильні фільми, які захочеться подивитися ввечері для підняття бадьорості духу

Сила духу тримає нас на плаву в будь-які життєві моменти. Що й казати, що українцям вона зараз потрібна, як повітря. Тож психолог Юлія Ворман поділилась списком кіношок, які гартують внутрішній стержень. Або ж просто підбадьорять в час, коли тобі це особливо треба.

1. "Примарна краса" (2016)
Головний герой працює у рекламному агентстві Нью-Йорка. Нещодавно в його особистому житті сталася трагедія, що ввела його в тяжку депресію. Колеги намагаються допомогти і розробляють нетрадиційний план повернення друга назад на твердий ґрунт, проте план спрацьовує несподіваним чином.

2. "Завжди кажи "Так"" (2018)
Карл Аллен – відлюдна людина, яка завжди і всім каже "ні". Його життя змінюється на краще, коли він згідно з угодою починає всім говорити "так". В основу картини покладено автобіографію журналіста Денні Уолласа, який цілий рік на всі питання відповідав ствердно.

3. "Золоті руки: історія Бена Карсона" (2009)
Фільм на реальних подіях про Бена Карсона, який ріс без батька серед бідності та забобонів. У нього були жахливі оцінки та запальний характер. Але мати, спонукаючи його використовувати можливості, яких вона ніколи не мала, сприяла розвитку його уяви, інтелекту і, що найголовніше, віри в таланти, закладені в нього природою. Завдяки вірі і дитячій мрії стати лікарем, Бен стає найкращим у світі нейрохірургом. В той самий час його дружина втрачає двох близнюків на останніх місяцях вагітності. Згодом Бен проводить першу у світі найскладнішу операцію з роз'єднання зрощених головами сіамських близнюків так, щоб обидва близнюки вижили, і стає одним з кращих нейрохірургів, що спеціалізуються на операціях наймолодшим пацієнтам.

4. "Мандела: довга дорога до волі" (2013)
Історична драма заснована на біографії видатної людини, яка увійшла у світову історію не лише як восьмий президент ПАР, але і як відомий борець за права людини та лауреат Нобелівської премії миру. У центрі сюжету фільму — життєвий шлях Нельсона Мандели, починаючи з ранніх літ життя в африканському селі Мфезо. Злиденне життя, жорстоке життя на африканському континенті спонукало Нельсона Манделу розпочати боротьбу проти насильства та режиму апартеїду.
Його шлях до президентства був довгим, дуже важким і супроводжувався численними проблемами. Воістину довгу дорогу до свободи мав Нельсон Мандела, але він не зламався, й став президентом ПАР, завдяки якому країна зробила величезний стрибок.

5. "Мене звуть Кхан" (2010)
Різван Кхан, мусульманин з Індії, переїжджає до Сан-Франциско і живе зі своїм братом та невісткою. Різван - людина з Синдромом Аспергера. Хлопець закохується в дівчину - Мандіру. Попри протести його сім'ї, вони одружуються та починають разом невеликий бізнес. Подружжя живе щасливо до 11 вересня 2001 року. Тоді ставлення до мусульман різко змінюється. Через велику трагедію стосунки головних героїв фільму дають тріщину. Щоб повернути кохану, Різван вирушає у зворушливу і надихаючу подорож через усю Америку.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: