Вхід

Сиквелів "Божевільного Макса" може більше не бути

19.04.2018
Сиквелів "Божевільного Макса" може більше не бути

Швидше за все, франшиза "Божевільний Макс" більше не повернеться на екрани, незважаючи на успіх "Дороги люті". Принаймні точно не в найближчому майбутньому.

Виявляється, режисер Джордж Міллер, що зняв як стару трилогію з Мелом Гібсоном, так і "Дорогу люті" з Томом Харді, продовжує позиватися до компанії Warner Bros. Warner у відповідь погрожує заблокувати виробництво сиквелів, а продюсерська компанія Міллера Kennedy Miller Mitchell вимагає від студії виплату обіцяного відсотка від доходу "Дороги люті".

The Sydney Morning Herald пише, що компанія Міллера заявила в судовому позові, що Warner діяла "грубо, образливо і негоже", що студія "зруйнувала" стосунки, грунтовані на довірі, відмовившись виплатити бонус за підсумками прокату, і що подальша спільна співпраця і робота над продовженнями неможливі.

При цьому компанії приводять різні цифри відносно остаточної вартості виробництва "Дороги люті". І, власне, від цієї цифри і залежить, чи має компанія Міллера законне право отримати свій бонус від прибутку. На думку Міллера, цей бонус складає 7 мільйонів доларів, оскільки виробництво "Дороги люті", за його підрахунками, обійшлося в 157 мільйонів доларів.

Warner з цими цифрами не згодна і вже подала апеляцію, яку розглядає суд австралійського штату Новий Південний Вельс.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: