Вхід

Сігурні Уівер назвала кращий фільм про Чужих

11.03.2021
Сігурні Уівер назвала кращий фільм про Чужих

Виконавиця ролі Елен Ріплі в серії фантастичних бойовиків, присвячених Чужим, Сігурні Уівер назвала улюблену частину франшизи. У бесіді з кореспондентами видання Collider, вона відмітила, що її фаворитом є "Чужі" Джеймса Кемерона.

"Краще всього побудована історія з точки зору персонажів була розказана в "Чужих", хоч би тому, що Джим має дивовижне почуття структури історії. Вивести героїню з гіпер-сна, щоб їй ніхто не повірив, щоб її фактично вигнали і залишили в підвішеному стані, в обстановці повної недовіри. Така відправна точка для Ріплі в "Чужих", а потім відбуваються відомі події і врешті-решт вона знаходить цю нову сім'ю. Уся структура цієї історії для мене була абсолютно ідеальною. Я відчувала, що можу досліджувати її знову і знову. Це була така чудова сюжетна лінія для персонажа. Так що в цьому сенсі друга частина для Ріплі найбільш завершена", - відмітила вона.

Відмітимо, що Уівер хотіла знятися в п'ятому фільмі, творцем якого міг стати Ніл Бломкемп, проте Рідлі Скотт завадив реалізації цього проекту, і у результаті студія Fox відмовилася від нього. 

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: