Вхід

Шерон Стоун розчарувалася в побаченнях

17.10.2020
Шерон Стоун розчарувалася в побаченнях

Відома голлівудська акторка Шерон Стоун вирішила закінчити з побаченнями.

Так, 62-річна зірка, яка ще нещодавно ділилася своїми успіхами на сайті знайомств, відзначаючи, що гарно проводить час, наразі розчарувалася в цій затії.

У нещодавньому ефірі "Шоу Дрю Беррімор" Стоун заявила, що закінчує з побаченнями, оскільки втомилася від лицемірства і емоційно незрілих чоловіків.

Я покінчила зі побаченнями. Сита по горло. Тому що вважаю людей нещирими і не вартими мого часу. Мені більше подобається проводити час на самоті, зі своїми дітьми і друзями. Я просто відчуваю, що мені не потрібна ще одна дитина, я не хочу лицемірства, планування гри. Мені здається, що чоловіки зараз не перебувають на тому ж рівні, що і жінки. У мене є хороші друзі-чоловіки, але коли справа доходить до емоційної зрілості у стосунках, чоловіки і жінки, мабуть, виявляються в різних місцях - зауважила Шерон.

Акторка також відзначила, що у вихованні дітей, вона не наголошує на тому, що чоловіки мають бути сильними та впливовими.

Я намагаюся навчити своїх хлопчиків, що ідея про те, що чоловік повинен бути сильним і впливовим, не зовсім вірна. І в кінцевому рахунку не принесе нічого хорошого навіть в їхніх взаєминах один з одним. Так вони зможуть бути більш успішними в майбутньому і отримати від життя те, чого вони хочуть - щасливі і здорові стосунки, успіх в бізнесі. Просту радість в житті  - підсумувала Стоун.

Джерело: tsn.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • Д

    Джавдет 17.10.2020 14:40

    Ви хоч би перечитували, що публікуєте. Автоперекладач жахливий. Особливо прикольно в кінці, коли в першоджерелі зробили обдруківку...

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: