Вхід

Шарліз Терон засмучена, що її не взяли в приквел "Божевільного Макса"

09.07.2020
Шарліз Терон засмучена, що її не взяли в приквел "Божевільного Макса"

Як ми вже писали, режисер усіх чотирьох фільмів про Божевільного Макса Джордж Міллер готує спін-офф-предісторію про Фуріоса, яку в "Дорозі люті" зіграла Шарліз Терон.

Нагадаємо, у фільмі "Божевільний Макс: Дорога люті" воячка Фуріоса, яка родом із земель Тисячі матерів і з клану Вірна зграя, повстає проти Несмертного Джо і його патріархату, а Макс Рокатанськи (Том Харді) допомагає їй звільнити народ від диктатора, що захопив контроль над їжею, водою і паливом.

Під час карантину Міллер написав сценарій приквела, який розповідає про молодість Фуріоси (мабуть, про події до і після її викрадення слугами Несмертного Джо). Згодом стало відомо, що Шарліз Терон в приквелі брати участь не буде і що постановник підшукує юну актрису на головну роль. Зокрема, розглядає кандидатуру Анни Тейлор-Джой.

У інтерв'ю The Hollywood Reporter Терон призналася, що новина про новий кастинг її засмутила. Актриса говорить, що дуже полюбила свою героїню і абсолютнопишається участю у фільмі "Дорога люті". І хоча їй шкода, що проект обійдеться без неї, вона довіряє рішенню Джорджа Міллера повести франшизу в іншому напрямі.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: