Вхід

Шарліз Терон і Зендая знялися в фентезійній фотосесії для Vanity Fair

25.02.2021 Фоторепортаж
Шарліз Терон і Зендая знялися в фентезійній фотосесії для Vanity Fair

Vanity Fair представив щорічний спеціальний випуск Hollywood Issue, присвячений зіркам кіно, яким вдалося повернути надію і віру в людяність в надзвичайно складний рік в нашому житті.

Обкладинку голлівудського номера, який виходить вже в 27-й раз, прикрасили найбільш яскраві, на думку редакції, персони зі сфери розваг. В цьому році в списку опинилися голлівудська актриса Шарліз Терон, американська кінозірка Зендая, британський комік Саша Барон Коен, кіноактор Майкл Бакарі Джордан, співачка і актриса Аквафіна, кінорежисер Спайк Лі та інші зірки.

Всі вони взяли участь в зйомках фентезійної фотосесії, автором якої виступили італійські художник і фотограф Мауріціо Каттелано і П'єрпаоло Феррарі.

"Для 27-го щорічного голлівудського номера Vanity Fair святкує 10 творців і зірок, які давали нам надію і проявляли людяність в цей сюрреалістичний рік", - відзначають в редакції видання.

В інтерв'ю з Vanity Fair голлівудська актриса Шарліз Терон, яка з'явилася в спеціальній фотосесії з ведмедем, розповіла про свої відчуття в новому році і не стала заперечувати, що її тривога лише посилилася:

"Я думаю, що стала тривожитися набагато більше, ніж в минулому році. З цілком зрозумілих причин. Цей рік значно посилив мою тривогу, мій гнів. Я думаю, це просто посилило всі ці людські почуття", - зізналася вона.

Зірка також повідомила, що має труднощі з віддаленим навчанням своїх дітей:

"Ніщо не може тебе до цього підготувати. Я знаю це точно, тому що у мене було багато п'яних зумів з іншими мамами. До цього вас нічого не підготує. Це також перший раз в моєму житті, коли мені дійсно довелося зіткнутися з тим, наскільки дерьмовою і жахливою я можу бути в якійсь галузі. Наприклад, в навчанні. Я жахливий вчитель, жахливий вчитель. Мені довелося змиритися з цим страшенним дискомфортом, усвідомити це і прийняти це, тому що у мене зараз просто немає іншого вибору", - розповіла вона.

Джерело: nv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: