Вхід

Сергій Безруков знову стане батьком

24.05.2018
Сергій Безруков знову стане батьком

Прихильники популярного російського актора Сергія Безрукова сьогодні тріумфують. Артист поділився грандіозною новиною: Анна Матисон вагітна в другий раз, тобто що Сергей Безруков знову стане батьком.

Давно не було новин від 44-річного Сергія Безрукова. Але буквально годину тому актор, який зіграв в серіалі "Бригада" і виконав ролі майже усіх культових персонажів, нагадав про себе сенсаційними новинами.

44-річний актор театру і кіно Сергій Безруков знову готується стати папою. Вони з дружиною чекають другої спільної дитини. Першого малюка - дочку Марію - Ганна Матисон народила влітку 2016 року.

Дорогі мої, хороші! Рады повідомити вам радісну новину! Ми з Ганною знову чекаємо поповнення в сім'ї!!!!!!! У нас вже складається традиція) як на Кінотавр їхати...так знову поповнення)).

І тепер знамените подружжя приймає численні поздоровлення. Для тих, хто не в курсі, відмітимо, що у березні 2016 року Сергій Безруков одружився на Ане Матисон, а влітку режисер народила йому дочку. Також у Безрукова є позашлюбні діти від петербурзької актриси Кристини Смирновой : 10-річна дочка Олександра і 7-річний син Іван. У 2015 році Безруков розвівся зі своєю дружиною Іриною Безруковой після 15 років браку. Спільних дітей у пари не було.

Джерело: hochu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: