Вхід

Збори "Останніх джедаїв" перевищили $1,2 млрд

09.01.2018
Збори "Останніх джедаїв" перевищили $1,2 млрд

Світові касові збори фільму "Зоряні війни 8: Останні джедаї" перевищили 1,2 мільярда доларів. Таким чином, восьмий епізод саги перемістився відразу на кілька позицій вгору в рейтингу найуспішніших кінопроектів в історії кінематографа і зайняв в ньому 13-е місце.

А за підсумками минулих вихідних в американському прокаті лідерство захопив пригодницький фільм "Джуманджі: Поклик джунглів", який зібрав ще 36 мільйонів доларів. А світові збори картини перевищили 500 мільйонів доларів. З урахуванням того, що виробничий бюджет проекту склав 90 мільйонів доларів, можна з упевненістю констатувати його прибутковість для творців.

Друге місце зайняв дебютант - фільм жахів "Астрал 4: Останній ключ", що зібрав в Північній Америці в прем'єрний уїк-енд 29,2 мільйона доларів. Таким чином, стрічка відразу окупила вартість її виробництва, що становить лише 10 мільйонів доларів.

Детальна інформація про збори лідерів американського прокату в спеціальному розділі порталу "Новини кіно" - Касові збори. А зі списком найуспішніших кінопроектів в історії кіно можна ознайомитися в рейтингу Найкасовіші фільми.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: