Вхід

Збори "Світу Юрського періоду 2" перевищили 900 мільйонів доларів

02.07.2018
Збори "Світу Юрського періоду 2" перевищили 900 мільйонів доларів

Фантастичний фільм "Мир Юрського періоду 2" знову очолив американський прокат, зібравши в другі вихідні ще 60 мільйонів доларів. Світові касові збори картини перевищили 932 мільйони доларів, і тепер її здатність зібрати більше мільярда доларів не викликає сумнівів.

У Китайській Народній Республіці сиквел заробив вже більше 200 мільйонів доларів, і це був кращий результат за межами Північної Америки. Збори в Росії складали на момент написання цієї замітки близько 18 мільйонів доларів.

Другий рядок в щотижневому рейтингу зайняв мультфільм "Суперсімейка 2", що зібрав в домашньому прокаті ще 45,5 мільйона доларів. Світові збори проекту студії Pixar досягли 650 мільйонів доларів. Третє місце зайняв дебютант - бойовик під назвою "Вбивця 2. Проти усіх", що стартував з результатом 19 мільйонів доларів. Виробничий бюджет цього проекту складав всього 35 мільйонів доларів, тому його окупність не викликає сумнівів.

Також варто відмітити світові збори фільму "Дэдпул 2", які перевищили 700 мільйонів доларів. У екранізації коміксів Marvel є усі шанси повторити досягнення першої частини.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: