Вхід

Рон Перлман візьме участь в нових "Трансформерах"

29.06.2021
Рон Перлман візьме участь в нових "Трансформерах"

У акторському складі фантастичного бойовика "Трансформери: Сходження Звероботів" сталося поповнення: до нього приєднався Рон Перлман, якому належить озвучити робота на ім'я Оптімус Праймал. Згідно міфології Кібертрона, спочатку він не був воїном, як і його предок Оптімус Прайм.

Він брав участь в науково-дослідних місіях, але був вимушений вступити у боротьбу, коли зіткнувся із злочинами інших трансформерів, зокрема, Мегатрону його епохи. Праймал брав участь в так званих Звіриних Війнах, під час яких він приймав вигляд горили. Також, як і його знаменитий предок, він одержимий поняттями честі і високої моралі, відстоює право будь-якої форми життя на існування.

Нагадаємо, що раніше продюсер картини Лоренцо Ді Бонавентура пообіцяв, що глядачам належить побачити безліч нових трансформерів, у тому числі Предаконов. "Ми бачили деяких з них в інших фільмах серії "Трансформери", але у нас ніколи не було можливості зосередитися на їх племені, якщо хочете, а тепер у нас буде шанс вивчити їх з різних сторін", - говорив він.

Відмітимо, що у Рона Перлмана великий досвід роботи у фантастичних фільмах, у тому числі про велетенських роботів, наприклад, "Тихоокеанському рубежі".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: