Закрити
Київ
Вхід

Роль Санта-Клауса може стати останньою в кар'єрі Курта Рассела

04.12.2020
Роль Санта-Клауса може стати останньою в кар'єрі Курта Рассела

У бесіді з Yahoo Entertainment режисер Кріс Коламбус обговорив свій новий фільм, який він зняв для Netflix, - сиквел "Різдвяних хронік". Мова в розмові зайшла і про виконавця головної ролі Курта Рассела, причому з'ясувалося, що 69-річний актор хоче, щоб образ Санта-Клауса став останньою акторською роботою в його кар'єрі.

Поки невідомо, чи виявляться "Різдвяні хроніки 2" дійсно останньою картиною у фільмографії Рассела, або він продовжуватиме грати Санту в подальших фільмах франшизи, якщо вони плануються (схоже, Курт мав на увазі саме другий варіант). Ось що говорить Коламбус:

"[Курт] сказав мені: "Пора б вже піти на спокій, це моя остання роль". Він хоче продовжувати її грати. В глибині душі він віддався їй повністю, а це означає вісім тижнів відрощування бороди з усіма додатковими завитими і роботу з сценарієм щоночі, перш ніж вийти до мене на знімальний майданчик. Це серйозні зобов'язання, і він серйозно їх сприймає<...> Коли грають Санта-Клауса, у більшості випадків до цього не відносяться серйозно. Коли Курт Рассел грає Санта-Клауса, він на 170 сторінках викладає передісторію і міфологію цього хлопця. Така ось акторська віддача. Чогось подібного можна було б очікувати від [Роберта] Де Ніро при підготовці до ролі Джейка ЛаМотти [у "Скаженому бику"]".

Джерело: kinomania.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: