Вхід

Залізна людина може повернуться: Роберт Дауні-молодший хоче в Marvel

12.04.2024
Залізна людина може повернуться: Роберт Дауні-молодший хоче в Marvel

Роберт Дауні мол. нещодавно отримав свій перший Оскар за роль у фільмі "Оппенгеймер". Але навіть така "серйозна" нагорода не стала причиною того, що актор відмовиться від свого минулого в Marvel. Навпаки: Дауні-молодший говорить, що з радістю повернувся б до ролі Тоні Старка (Залізної людини).

ЦЕ НЕВІД'ЄМНА ЧАСТИНА МОЄЇ ДНК. ЦЯ РОЛЬ ВИБРАЛА МЕНЕ. І Я ЗАВЖДИ ГОВОРЮ: НІКОЛИ, НІКОЛИ НЕ РОБІТЬ СТАВКУ ПРОТИ КЕВІНА ФАЙГІ (ГЛАВИ MARVEL STUDIOS). ЦЕ ПРОГРАШНА СТАВКА. ВІН - ЦЕ КАЗИНО. ВІН ЗАВЖДИ ВИГРАЄ, - СКАЗАВ ДАУНІ В НОВОМУ ІНТЕРВ'Ю.

Нагадаємо, Залізна людина Дауні загинула в "Месниках" 2019 року. Хоча комікси Marvel також регулярно вбивають героїв і лиходіїв, а потім повертають їх назад, Файгі говорив, що не хоче "воскрешати" Тоні Старка. Мовляв, це іконічний момент, коли Залізна людина жертвує собою, щоб перемогти Таноса.

Проте, Marvel завжди може створити історію в паралельному всесвіті, де все можливо. Також ходили чутки про фільм "Месники:Таємні війни", який поверне усіх оригінальних захисників Землі. Втім, це тільки теорії.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: