Вхід

Різ Візерспун продала свою студію колишнім менеджерам Disney

05.08.2021
Різ Візерспун продала свою студію колишнім менеджерам Disney

Власниця премії Американської Кіноакадемії Рі Візерспун продала засновану нею кіностудію Hello Sunshine новій медіа-компанії, створеній колишніми керівниками Walt Disney Company Тому Стеггсу і Кевіну Меєру. Сума угоди оцінюється в 900 мільйонів доларів.

Hello Sunshine належала самій Візерспун, її чоловіку і колишнім агентам CAA Джиму Тоту і Сету Родскі, а також інвесторам AT&T і агентству Лорен Пауелл Джобс Емерсон. Візерспун і генеральний директор Сара Харден продовжать управляти компанією. Вони також увійдуть до правління нової структури.

У заяві нових власників підкреслюється, що "Hello Sunshine "ідеально підходить для їх бачення нової розважальної, технологічної і комерційної компанії наступного покоління".

"Ми прагнемо наділити творців інноваціями, капіталом і масштабом, щоб надихати, розважати і радувати глобальну аудиторію цікавим контентом і іншою продукцією. Наша платформа сприятиме створенню унікальної культури, сприятливої для творців, яка дає талантам ресурси, необхідні їм для створення і використання їх кращих, найвинахідливіших робіт", - говориться в коментарях із цього приводу.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: