Вхід

Режисер "Паразитів" зніме фантастичний фільм з Робертом Паттінсоном

20.01.2022
Режисер "Паразитів" зніме фантастичний фільм з Робертом Паттінсоном

Південнокорейський режисер Пон Джун-хо, автор гучного пару років назад фільму "Паразити", визначився зі своїм наступним проектом. Повідомляється, що він має намір екранізувати для студії Warner Bros. ще не опублікований роман письменника Едварда Ештона під назвою "Міккі 7".

Головну роль збирається виконати Роберт Паттінсон. Книга буде випущена в першому кварталі 2022 року видавництвами "Сент-Мартін" і "Макміллан". Згідно з сюжетом роману, Міккі 7 - свого роду поновлюваний витратний матеріал - співробітник людської експедиції, відправленої колонізувати крижаний світ Ніфльхейм. Всякий раз, коли місія стає занадто небезпечною, навіть самогубною, команда розраховує на Міккі. Після смерті однієї ітерації регенерується нове тіло зі збереженням більшої частини спогадів. Після шести смертей Міккі 7 нарешті усвідомлює, чому це була єдина незаповнена посада в колоніях, коли він її зайняв.

Цілком можливо, що Пон Джун-хо не стане екранізувати твір буквально і внесе якісь свої авторські правки, оскільки сценарій він готуватиме сам.

Це вже другий спільний проект режисера з WarnerMedia після анонсованого раніше серіалу для HBO, грунтованого на "Паразитах". Що стосується Паттинсона, то це буде його перший фільм з моменту завершення виробництва "Бетмена".

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: