Вхід

Райан Рейнольдс поділився досвідом батьківства

18.11.2020
Райан Рейнольдс поділився досвідом батьківства

Зірка Дедпулу і його дружина, Блейк Лайвлі, виховують трьох дочок. Рейнольдс порівняв роль тата з пригодою.

Канадський актор Райян Рейндольдс поділився інформацією про те, як він переживає батьківство. Про це зірковий тато розповів у невеликому інтерв'ю Access Hollywood.

Під час бесіди він зізнався, що ніколи не уявляв, як може стати батьком трьох дітей, зокрема дочок. При цьому такий досвід йому дуже подобається.

"Без жартів: вони найобдарованіші особистості, яких я знаю. Якщо щось у моєму житті й спричиняло бувати чмеленим чи настрашеним, першими, на кого я спирався, були вони, бо дівчата вирізняються мудрістю, силою і спокоєм", - указав Рейнольдс.

Він також нагадав, що виріс у сім'ї, де були тільки хлопчики - у Райяна є три старших брати, тому виховання дочок стало для нього справжньою несподіванкою. Однак актор зізнався, що йому "подобається кожна секунда цієї пригоди".

Крім того, Рейнольдс розповів про те, як вони з дружиною, актрисою Блейк Лайвлі, поєднують роботу і кар'єру.

"Ми намагаємося не розставатися: я знімаюся у фільмах, дружина теж. Ми подорожуємо повсюди, і завжди разом. Я думаю, що найкраще в цьому - те, що ми не проводимо час окремо. Я багато уваги приділяю своїм дівчаткам", - підкреслив артист.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: