Вхід

Продюсер "Людей Ікс" мріє про повернення до Marvel

04.12.2017
Продюсер "Людей Ікс" мріє про повернення до Marvel

Продюсер фільмів серії "Люди Ікс" Лорен Шулер Доннер буде надзвичайно рада перспективному поверненню героїв цієї всесвіту до Marvel і їх можливої появи в майбутніх фільмах, присвячених команді Месників. Такий коментар вона зробила сама в інтерв'ю виданню Vanity Fair.

"Що ж, я б дуже цього хотіла. Із задоволенням би зайнялася таким проектом. На жаль, це не від мене залежить", - сказала продюсер. Варто відзначити, що мрія Лорен Шулер Доннер цілком може стати реальністю вже в найближчому майбутньому, так як компанія Walt Disney в кінці осені 2017 року ступила в переговори про покупку студії 20th Century Fox з усією належною їй бібліотекою фільмів.

Як відзначають інсайдери, до 30 листопада 2017 роки переговори між сторонами вступили в нову фазу, і вже незабаром можна очікувати якихось офіційних заяв з цього приводу.

У тому випадку, якщо угода буде укладена, Walt Disney і її підрозділи отримають в своє повне розпорядження не тільки всіх героїв Marvel, права на яких за більш раннім угодами перейшли до Fox, але також і права на показ оригінальної трилогії "Зоряні війни" і перспективні проекти, на кшталт продовжень фантастичного фільму "Аватар".

Наступним проектом із серії "Люди Ікс" стане "Дедпул 2".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: