Вхід

Перші відгуки на фільм про молодість Хана Соло

15.05.2018
Перші відгуки на фільм про молодість Хана Соло

10 травня відбулася світова прем'єра фільму "Соло: Зоряні війни. Історії". І в сомережах вже з'явилися перші коментарі очевидців.

Нагадаємо, очікування публіки були неоднозначними. Коли вийшов перший трейлер, глядачі розділилися на тих (відданих фанатів Харрісона Форда), кого спантеличив Олден Еренрайк в ролі космічного пілота-контрабандиста, і тих, кому молодий актор шалено сподобався.

І ось що ми отримуємо у результаті, виходячи з першої реакції критиків : незважаючи на деяке розгойдування сюжету на початку і злегка тривалий третій акт, "Соло" - дуже смішне кіно, свіжіше, енергійне, і це дійсно "Зоряні війни", а не щось інше.

Ось приклади декількох постів :

""Соло" відрізняється від попередніх фільмів франшизи, але відмінно уловлює пригодницький дух, характери і гумор "Зоряних воєн"".

"Чарівний акторський склад, забавний екшен, хороші жарти, справне служіння фанатам саги".

"Це тонна задоволення! Олден Еренрайк повний шарму, що не поступається Харрісону Форду. Не кажучи вже про Дональда Гловера, який так само великий, як і його герой Ландо".

""Соло" - це, з одного боку, цілком очікувана серія подій (Хан зустрічає Чуі. і т. д.). Але жодна з подій не буде такою, як ви припускали. Тримайтеся чимдалі від спойлерів"!

"Це РЕАЛЬНІ "Зоряні війни""!.

У український прокат фільм виходить 24 травня.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: