Закрити
Вхід

Перша леді України відкрила Пекінський кінофестиваль

24.09.2021
Перша леді України відкрила Пекінський кінофестиваль

У Пекіні проходить одинадцятий міжнародний кінофестиваль, Відкриття якого відбулося 21 вересня цього року.

Перша леді України Олена Зеленська стала почесним гостем і виступила на церемонії відкриття 11-го Пекінського міжнародного кінофестивалю (BJIFF). Свою промову дружина глави української держави виклала по відеозв'язку. Про це повідомляє China.org.cn.

Зеленська заявила, що кіноіндустрія стане початком нової колаборації китайсько-українського співробітництва. А міжнародний кінофестиваль у Пекіні, за її словами, не тільки є прикладом глибокої взаємодії між кінематографістами і представниками інших сфер діяльності з Китаю і України, а й стане новою платформою в культурне співробітництво обох держав.

"Я вірю, що кіно- і телеіндустрія відкриє нову главу в китайсько-українській співпраці... BJIFF стане не лише чудовим прикладом поглибленого обміну думками між кінематографістами та іншими секторами двох країн, але і важливою платформою для культурного співробітництва між Китаєм і Україною", - заявила Зеленська.

Відомо, що під час кінофестивалю відбудеться тиждень українського кіно, в ході якого пройде демонстрація таких фільмів: Тіні забутих предків, Кам'яний хрест, Вечір на Івана Купала, Білий птах з чорною міткою та інших.

Також у Пекінському міжнародному кінофестивалі беруть участь Фінляндія, Японія, Аргентина, Швейцарія, Франція, Бельгія, Австралія і десятки інших країн.

Відзначимо, цьогоріч фестиваль приурочений сторіччю Компартії Китаю.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: