Вхід

"Загін самогубців 2" отримав 100-процентний рейтинг

30.07.2021
"Загін самогубців 2" отримав 100-процентний рейтинг

Екранізація коміксів DC "Загін самогубців: Місія Навиліт", постановником якої став творець "Вартових Галактики" Джеймс Ганн, отримала 100-процентний рейтинг схвалення західних рецензентів. На момент публікації цієї замітки саме такий рейтинг був зафіксований порталом Rotten Tomatoes на підставі п'яти десятків відгуків.

"Фільм значно цікавіший, ніж його попередник, який зберіг холодний наліт смутку, який пронизує усе краще в киноселенной DC, але з візуальною яскравістю і романтикою, які і роблять такими популярними роботи Ганна", - відмітив Леслі Філперін з Finansial Times.

"Коли Ганн взявся за "Вартових Галактики", він перетворив нісенітницю на золото для Marvel. Надавши "Загону самогубців" такі ж пустощі і таку ж сюрреалістичну жилку, він зробив те ж саме для DC", - вважає Олі Річардс з Empire Magazine.

"Цей фільм не лише створює атмосферу огидливого задоволення, яка вислизала від його попередника, але і розповідає історію, за якою хочеться стежити", - написав Джон Дефо з The Hollywood Reporter.

"Загін самогубців" Джеймса Ганна, являється одночасно порочно цікавою і безсоромно розпусною розвагою, дія якої розгортається в кіновсесвіті DC", вважає Моллі Фріман з Screen Rant.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: