Вхід

Від "Месників 3" чекають старт в 500 мільйонів доларів

26.04.2018
Від "Месників 3" чекають старт в 500 мільйонів доларів

Вже в перші вихідні фільм студії Marvel "Месники: Війна нескінченності" може зібрати у світовому прокаті 500 мільйонів доларів. Про це свідчать попередні оцінки рівня продажу квитків на сеанси картини, які приводить видання Comic Book.

Очікується, що велику частину цієї суми картина збере в домашньому прокаті. За найскромнішими оцінками третя серія "Месників" може стартувати з результатом 250 мільйонів доларів. Деякі експерти упевнені, що проект має усі шанси заробити в перший уїкенд близько 300 мільйонів доларів. Близько 200 мільйонів доларів стрічка збере за межами Північної Америки.

На момент написання цієї замітки найбільший агрегатор професійних рецензій - портал Rotten Tomatoes зафіксував рейтинг фільму на рівні 86 відсотків, тобто переважну більшість відгуківЦе дозволить "Месникам" скористатися усіма перевагами хорошого "сарафана" і забезпечить витривалість в прокаті.

Також варто відмітити, що значну частину виробничого бюджету творцям фільму вдалося повернути за рахунок вигідних контрактів з видатними рекламодавцями світу. Старт картини міг би бути переконливішим, якби вона вийшла одночасно і в Китаї, проте в цій країні "Месники" стартують лише в середині травня.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: