Вхід

Оля Полякова розповіла про розчарування в дитинстві

23.10.2019
Оля Полякова розповіла про розчарування в дитинстві

Українська співачка Оля Полякова, яка призналася, що була коханкою свого чоловіка, поділилася з журналістами програми "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна", про що мріяла в дитинстві і чому ця мрія так і не стала реальністю.

Виявилось, що одна з найпопулярніших в Україні співачок колись хотіла пов'язати своє життя з балетом. Майбутня зірка досить серйозно віднеслася до своєї мрії, але перешкодою стало великий зріст. Тоді співачка і подумати не могла, що неймовірні ноги, на які зараз задивляються мільйони меломанів, стануть перешкодою до зайняття балетом.

"У дитинстві я дуже хотіла займатися балетом, - зізнається Оля Полякова. - Я робила собі пуанти з пап'є-маше і танцювала перед дзеркальною шафою. А в 7 років прийшла з мамою, щоб мене узяли на балет. Вони подивилися на маму, подивилися на мене і сказали: "Таких високих балерин не буває, йдіть додому, дівчина".

Тому, незважаючи на те що у зірки з балетом не склалося, коли є можливість, Оля йде насолодитися дійством на сцені, адже розуміє, яка робота за цим стоїть.

"Це дуже важка праця, і я поважаю це"! - коментує співачка.

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: