Вхід

Ольга Сумська пояснила, чому її донька, яка живе в росії, не коментує війну

23.03.2022
Ольга Сумська пояснила, чому її донька, яка живе в росії, не коментує війну

Старша донька Сумської - Антоніна Паперна - давно проживає в Росії, адже там у неї чоловік та діти.

Утім, якщо раніше українці лояльно ставилися до акторки, зараз виникло запитання - чому вона мовчить про війну в Україні, яку розпочала Росія? Пояснити за неї вирішила мама. І ось, як вона бачить ситуацію.

Оля каже - на її доньку ллється багато негативу, але вона всім серцем переймається за Україну. Разом із цим, тотально залежить від обставин:

"Знаєте, розпалювання ненависті та розбрату під час війни – це останнє, чим можуть займатися українці – і це не робить нам честі. Тисячі сімей потрапили в такі обставини, коли їхні родичі живуть у країні-агресора, бо так склалося життя. Сьогодні ми повинні об'єднатися, а не цькувати одне одного.

Моя старша дочка всім серцем переживає за нас, за Україну... З перших днів війни її сторінку закидали гнівними коментарями, мовляв, давай, висловлюйся... Болюче питання. Тотальна залежність від обставин, у яких вони перебувають, і найголовніше – двоє дітей, за яких вони з чоловіком відповідають. Виплакала всі сльози, дзвонить по сто разів на день, щоб дізнатися, як ми. А ми вдома, ми в Україні. І ми переможемо".

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • М

    Маша 23.03.2022 11:53

    Почему то другие актеры могут высказываться о войне с Украиной и не боятся.,а твоя дочь -украинка молчит. Стыдно должно быть тыоей дочери.А,мамочка ее прикрывает...

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: