Вхід

Няня трохи не вбила онука Сьюзан Сарандон

05.01.2017
Няня трохи не вбила онука Сьюзан Сарандон

Восени 2016 року Сьюзен Сарандон знову стала бабусею. Дочка актриси Єва Амуррі народила другу дитину – хлопчика Мэджера. На відміну від більшості породіль, Єва воліла домашні пологи лікарняними. Своє рішення вона аргументувала тим, що до жаху боїться лікарів, а вдома – приємна і приваблива обстановка.

Малюк народився здоровим і міцним, але через пару тижнів з ним стався нещасний випадок, який міг завдати серйозної шкоди здоров'ю малюка. Няня, якій було довірено догляд за дитиною, заснула в кріслі з ним на руках. Коли няня поринула в сон, її руки, по всій видимості, розслабилися і малюк впав на підлогу.

"Кайлі і я вже спали в той час, і прокинулися від звуку удару Мэджора об підлогу і його несамовитого крику. У нього був перелом кісток черепа і кровотеча. Швидка доставила нас в центр Yale Medical Center, де ми провели два жахливих дня, отримуючи допомогу і здаючи різні аналізи. Сказати, що цей час було найбільш тривожним і трагічним для мене, значить не сказати нічого. Якщо ви читали мій пост про домашніх пологах, то знаєте, як сильно я боюся лікарень. Це ще більше ускладнювало моє становище в той момент", — розповіла Єва.

Вищі сили вберегли дитини від якихось більш серйозних травм. Зараз його здоров'ю нічого не загрожує: "молитвами Ангела-Хранителя Мэджора і всієї нашої родини син в порядку. В повному порядку. Незважаючи на те що у нього був перелом, деякий зсув кісток черепа і кровотеча, сам мозок був не зачеплений і кровотеча було локалізованим. МРТ показало, що ніяких пошкоджень мозку немає, педіатри та неврологи дали нам прекрасні прогнози, що дають надію. Зараз ми абсолютно щасливі. Він швидко одужує, сміється і всіляко показує нам, що з ним все в порядку.

Але тепер мені важко довірити кому-небудь догляд за Мэджером. Як тільки я чую його плач, миттєво згадую ту ніч, моє серце стискається від жаху і з очей котяться сльози. Більше ніколи я не довірю своїх дітей стороннім людям і буду піклуватися про них сама".

Джерело: newsrbk.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: