Вхід

Ніколь Кідман скоро стане бабусею

24.05.2018
Ніколь Кідман скоро стане бабусею

25-річна дочка Ніколь Кідман - Ізабелла - планує усиновити дитину. У цьому процесі дівчині активно допомагає її зоряна мама.

Таку ексклюзивну інформацію отримало видання Іn Touch.

Як відомо, Ізабелла не є біологічною донькою Ніколь Кідман. Зірка вдочерила дівчину в 90-их роках, коли була заміжня з Томом Крузом. Після розпаду шлюбу акторка довго переживала депресію, що позначилось на стосунках із донькою.

У 2015 році Ізабелла вийшла заміж за ІТ-фахівця Макса Паркера. На весілля дівчини, яке відбулось у Лондоні, не завітала ані Ніколь Кідман, ані її екс-чоловік Том Круз.

Водночас, за словами Ізабелли, з названою матір'ю вона завжди спілкується, відтак саме до неї дівчина звернулась, коли вирішила всиновити дитину.

У Ізабелли велике серце. Вона хоче дати малюку шанс, який колись випав їй. Однак в цьому процесі важливу роль зіграла і Ніколь. Вона підтримала рішення дочки, – зазначив інсайдер.

За словами близького друга Ніколь Кідман, акторка не тільки має намір допомогти з документами, але й готується придбати для своєї доньки маєток з 5 спальнями. Інсайдер додав, що акторка намагається використати цей шанс, щоб налагодити стосунки з Ізабеллою.

Джерело: 24tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: