Вхід

Незважаючи на скандал і бойкот, церемонія "Золотий Глобус" в 2022 році відбудеться

14.10.2021
Незважаючи на скандал і бойкот, церемонія "Золотий Глобус" в 2022 році відбудеться

Джерела Deadline повідомили, що "Золотий глобус" все ж відбудеться в 2022 році, незважаючи на расовий скандал, який вибухнув минулого року. Поки що невідомо, в якому форматі пройде церемонія, проте відомо, що HFPA точно почтит заслуги в кінематографі за минулий рік.

Правда, можливо, премія не транслюватиметься по телебаченню, оскільки телеканал NBC відмовився показувати церемонію після обнародування розслідування LA Times.

Нагадаємо, що воно торкнулося внутрішньої політики премії. Тоді стало відомо, що за останні 20 років серед декількох десятків членів так і не з'явилося жодного темношкірого/небілого журналіста. Це викликало обговорення з боку медійних осіб і представників кінобізнесу, у тому числі, багато акторів стали бойкотувати премію.

Після цього керівництво HFPA пообіцяло змінити ситуацію.

"Ми повністю зацікавлені налагоджені в тому, щоб членство в нашій організації відбивало інтереси співтовариств по всьому світу, люблячих кіно і телебачення, а також інтереси художників, що надихають і створюючих їх. Ми розуміємо, що повинні розширити кількість темношкірих учасників, як і учасників інших непрезентованих груп, і ми негайно почнемо реалізовувати комплекс заходів, щоб досягти цих цілей якнайскоріше", - говорилося тоді в заяві HFPA.

Поки що неясно, наскільки істотно покращилася ситуація, але президент Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA) Хелен Хене і тимчасовий генеральний директор Тодд Боулі вже надіслали листи студіям з умовами відбору майбутнім номінантів.

Джерело: film.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: