Вхід

Названий найбільш страшний фільм жахів 2018

12.03.2018
Названий найбільш страшний фільм жахів 2018

Незабаром на стриміновому сервісі Netflix можна буде побачити фільм жахів "Віджі : Прокляття Вероніки" іспанського режисера Пако Пласа, що зняв трилогію "Репортаж".

26 лютого, коли "Прокляття Вероніки" було опубліковане в Мережі, інтернет заполонили захоплені відгуки: глядачі писали про те, що це один з найстрашніших фільмів жахів.

Головна героїня фільму "Віджи: Прокляття Вероніки" - п'ятнадцятирічна Вероніка - допомагає матері виховувати молодших братів і двох сестричок. Дівчина дуже скучає за батьком, що нещодавно пішов з життя, тому в день сонячного затемнення наважується на відчайдушний крок: в надії поговорити з татом Вероніка влаштовує спіритичний сеанс. Разом з двома подругами за допомогою дошки Віджі вони намагаються звернутися до його духу, але замість цього відкривають ворота у світ демонів. Тепер небезпека загрожує не лише головній героїні, але і її рідним.

Користувачі, які подивилися "Віджі: Прокляття Вероніки", зійшлися на думці, що це один з найстрашніших фільмів жахів, який їм довелося бачити : деякі так і не змогли додивитися його до кінця.

 

Джерело: multikino.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: