Вхід

Наталі Портман стала героїнею нового номера журналу Porter

07.02.2018 Фоторепортаж
Наталі Портман стала героїнею нового номера журналу Porter

Наталі Портман стала героїнею нового номера журналу Porter, в інтерв'ю якому відверто розповіла і про пережиті історії харассмента, у тому числі і сексуальні домагання, яким піддавалася в дитинстві, і про несправедливе відношення до актрис-матерів в Голлівуді, і про багато що інше. 36-річна зірка також взяла участь у фотосесії, з'явившись в кадрі в яскравих нарядах, але головними в матеріалі, звичайно, виявилися слова Наталі, а не ілюстративний ряд.

Портман і раніше говорила, що за свою кар'єру пережила сотні випадків харассмента, повторила це і зараз. Так, актриса згадала свій перший лист від фаната, який вона отримала після виходу фільму "Леон" : в листі невідомий чоловік в подробицях описував, як згвалтував би Наталі. Їй на той момент було всього 13 років.

Зараз Портман не лише актриса, продюсер і режисер, але і дружина і мама двох дітей, вона прекрасно розуміє жінок, яким доводиться розриватися між кар'єрою і сім'єю. Наталі категорично не згодна з тим, що діти руйнують кар'єру жінки.

Знаєте, що найцікавіше в цьому? Що це теж може бути пов'язано з харассментом. Можливо, жінки не почувають себе на роботі у безпеці, тому кидають роботу і вибирають інший шлях. Адже доведено ж, що коли в колективі жінок і чоловіків порівну, то проблем стає менше, - заявила Наталі.

Актриса давно і планомірно підтримує борців за права жінок і сама виступає проти сексизму і гендерної нерівності, з якою жінки в 21 столітті, як ні смішно, все ще вимушені стикатися щодня. Слова Портман доводить справою: виходить на Жіночі марші, критикує кіноакадемію і публічно підтримує ідеї фемінізму.

Джерело: spletnik.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: