Вхід

Наталі Портман пояснила небажання їхати на батьківщину

24.04.2018
Наталі Портман пояснила небажання їхати на батьківщину

Популярна голлівудська актриса Наталі Портман прокоментувала своє рішення не приїжджати в Ізраїль для отримання премії Genesis Prize, яка є свого роду національним аналогом Нобелівської премії. Звернення актриси опубліковане на її офіційній сторінці в Instagram.

"Моє рішення не бути присутньою на церемонії вручення премії Genesis було неправильно представлене. Дозвольте мені самій прояснити ситуацію. Я вирішила не бути присутньою, тому що я не хочу виражати таким чином схвалення Біньяміну Нетаньяху, який повинен був виступити на церемонії. Крім того, я не є частиною руху BDS і не підтримую його. Як і багато ізраїльтян і євреї у всьому світі, я можу критично відноситися до керівництва Ізраїлю, не бажаючи при цьому бойкотувати усю націю. Я дорожу своїми ізраїльськими друзями і сім'єю, ізраїльською їжею, книгами, мистецтвом, кіно і Ізраїль був створений рівно 70 років тому як притулок для біженців від Холокосту. Але жорстоке поводження з тими, хто страждає від сьогоднішніх звірств, просто не відповідає моїм єврейським цінностям. Оскільки я піклуюся про Ізраїль, я повинна протистояти насильству, корупції, нерівності і зловживанню владою.

Будь ласка, не вірте заявам, які не виходять безпосередньо від мене. Цей досвід надихнув мене на підтримку ряду благодійних організацій в Ізраїлі. Я оголошу про ці плани найближчим часом і я сподіваюся, що інші приєднаються до мене в підтримці великої роботи, яку вони ведуть".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: