Вхід

На Сару Джесіку Паркер подали до суду

03.05.2018
На Сару Джесіку Паркер подали до суду

Знаю, вам буде складно в це повірити, але іноді на знаменитостей подають до суду не через те, що вони когось домагалися. Приміром, Сарі Джесіці Паркер належить відповісти перед Фемідою за те, що, на думку дизайнера Кет Флоренс, актриса не виконала обіцянок, прописаних в її контракті з ювелірним брендом Kat Florence.

Флоренс стверджує, що в жовтні 2015 року вона і Паркер підписали п'ятирічний договір про співпрацю. Воно, серед іншого, включало просування бренду, розробку спільної колекції, а також участь актриси у відкритті одного з ювелірних магазинів в Європі. Адвокати Кет повідомляють, що через декілька місяців після отримання Сарою Джессикою $7, 5 млн та заявила, що робить паузу в домовленостях із-за щільного графіку зйомок серіалу "Розлучення". В результаті ексклюзивна колекція Паркер так і не побачила світло, а бутік в Лондоні довелося закрити.

Позов вже прокоментували представники актриси. Вони стверджують, що після підписання основного договору з'явилася додаткова угода з пунктами, які раніше не обговорювалися. Серед них, наприклад, 50 згадок бренду на офіційній сторінці Сари Джесіки Паркер в Instagram, 24 заходи за рік, на яких актриса повинна була з'явитися в прикрасах Kat Florence, і 12 згадок марки під час інтерв'ю з відомими модними виданнями.

"Кет Флоренс сама розірвала контракт. Вона відмовилася компенсувати збиток нашій клієнтці за невиконання договірних зобов'язань і продовжує використовувати імідж Сари Джесіки Паркер в рекламних кампаніях", - заявили представники Паркер.

Навіть цікаво, що на це скаже суд.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: