Вхід

На зйомках "Аватара 2": Кейт Вінслет побила рекорд Круза

08.01.2023
На зйомках "Аватара 2": Кейт Вінслет побила рекорд Круза

Підводні сцени у фільмі Джеймса Кемерона "Аватар: Шлях води" просто приголомшують. Особливо, як ми розуміємо, що всі ці актори насправді знімалися під водою, затримуючи дихання на дуже довгий час. Кейт Вінслет, наприклад, пробула під водою 7 хвилин і 15 секунд.

Це побило попередній рекорд актора, встановлений Томом Крузом під час його шестихвилинної підводної сцени у фільмі "Місія нездійсненна: Нація ізгоїв" у 2015 році. Вільне плавання було ключовою навичкою, яка дозволила Вінслет та її колегам Сему Вортінгтону та Зої Салдані знімати довгі сцени під водою.

Цікаво. Фрідайвінг – це, по суті, практика затримки дихання під час занурення під воду без використання будь-якого іншого дихального обладнання, такого як акваланг.

Під час зйомок з акторами "Аватара 2" працював інструктор з фрідайвінгу Кріс Денісон. Його колега Кірк Крак тренував Вінслет, і Денісон був там, коли актриса виконувала свою семихвилинну затримку дихання.

Кейт Вінслет на 7 хвилин 15 секунд затримала дихання під водою. Це вражає. Це те, чого інші дуже боялися. Вона поборола свій страх. Вона здійснила подвиг, – сказав Денісон.

Він доповнив, що той факт, що відбувається пошкодження мозку після шестихвилинної затримки – неправильний. Адже, якщо ви займаєтеся фрідайвінгом, ви це робите правильно. "Це дуже веселий та приємний вид спорту. У всіх фільмах, над якими я працював, ми навчаємо акторів, як затримувати дихання, і робимо їх дуже безпечними нирцями. Ми вчимо їх, як рятувати когось, як реагувати на випадки гіпоксії. І це дуже надихає акторів, тому що вони не тільки мають цю здатність, але й знають, як зробити це безпечно", – доповнив він.

Що відомо про "Аватар: Шлях води"
"Шлях води" — перший із чотирьох запланованих сиквелів "Аватара", які Кемерон випускатиме раз на два роки до 2028 року.
Події стрічки в основному відбуваються під водою в океані. "Аватар: Шлях води" вважається одним із найдорожчих фільмів в історії кінематографа. Він демонструє світ Пандори, а також персонажів Нааві, що повертаються, яких грають Сем Вортінгтон і Зої Салдана.

Як зазначив сценарист і режисер Лайам О'Доннелл, у процесі створення фільму Кемерон використав 15 камер, дві з яких були сфокусовані на обличчі кожного актора, а також використання підводної зйомки та "інфрачервоного захоплення глибини для розміщення комп'ютерних персонажів у кадрі".

Джерело: 24tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: