Вхід

"Месників 3" засекретили навіть для виконавців головних ролей

10.04.2018
"Месників 3" засекретили навіть для виконавців головних ролей

Фільм "Месники 3: Війна нескінченності" створювався в обстановці такої секретності, що навіть ніхто з виконавців головних ролей не бачив картину повністю і не знає усього сюжету. Таке визнання зробив британський актор Том Хіддлстон в програмі Good Morning America.

"Ніхто з нас не бачив фільм, ми усі подивимося його разом з вами 27 квітня, оскільки цей проект настільки засекречений і готувався в обстановці такої секретності. Ось учора зробили 20-хвилинну нарізку, і я бачив ці кадри уперше", - признався актор.

Цю інформацію підтвердив і виконавець ролі Доктора Стренджа Бенедикт Камбербэтч. "Це правда. Ми не бачили жодної сцени до вчорашнього вечора і були приголомшені, як звичайні фанати. Це було по-справжньому вражаюче", - додав він.

Камбербетч також уточнив, що він один зі всього декількох акторів, яким була надана повна копія сценарію. "У Стренджа відповідальна партія, адже йому потрібно тримати під контролем не один всесвіт, так що я повинен був розуміти усю картину цілком", - відповів він.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: