Вхід

Мішина звернулася до жінок, які страждають від насильства

30.11.2020
Мішина звернулася до жінок, які страждають від насильства

Українська акторка, головна героїня реаліті-шоу "Холостячка" Ксенія Мішина звернулася до жінок, які страждають від насильства.

На сторінці в Instagram артистка опублікувала допис, у якому порушила тему насильства. Крім того, знаменитість поділилася особистою історією про те, як їй вдалося пережити диктатуру.

"У своєму житті я стикалася із ситуаціями, у яких чоловік був свято переконаний у тому, що він має рацію та сильніший тільки тому, що він чоловік. До цього дня я вдячна собі за те, що знаходила в собі силу йти не озираючись, попри біль, страх і образу", – написала в Instagram акторка.

Мішина підтримала жінок, які змогли позбутися насильства. А також акторка пояснила, чому не варто це терпіти й пропускати через себе.

"Вам, дорогі жінки, часто мами, які потрапляють у коло насильства – фізичного, емоційного, фінансового й сексуального, я хочу сказати: ця сила є в кожній! Повірте в себе! Це не можна терпіти! Навіть коли страх сковує все ваше тіло, а розум каже вам знайомим голосом знецінювальні фрази: "ти не впораєшся", "не зможеш", "заслужила", "сама винна" та інші, знайдіть душевні сили підтримати себе. У вас є тільки одна людина, яка справді може допомогти. Ця людина – ви! Своєю вірою в себе, внутрішньою мудрістю, своїм материнським інстинктом, закладеним у нас із народження обійміть себе самі та йдіть. Не потрібно мірятися силою. Від таких стосунків треба бігти. Повірте: за межами цього мороку є світло. Це світло – ви! Ваша любов до себе, ваша сила волі на шляху до самореалізації, ваша віра й любов до інших жінок, а значить і до себе. Зважуйтеся, нічого не бійтеся. Підтримуйте одна одну, дружіть, посипайте компліментами та словами прийняття й підтримки. Ми можемо, я вірю! Ми змінимо цю несправедливу й середньовічну догму, що Жінка – слабка стать. Але не демонстрацією грубої сили, а маніфестацією нашої природної жіночої сили – любов'ю. Перш за все до самої себе", – розповіла Мішина.

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: