Вхід

Мілла Йовович зніметься в екранізації гри про монстрів

15.05.2018
Мілла Йовович зніметься в екранізації гри про монстрів

Мілла Йовович і її чоловік Пол В.С. Андерсон, завершивши роботу над екранізаціями серії ігор "Обитель зла", не збираються відмовлятися від спільної боротьби з монстрами. В усякому разі, про це свідчить намір обох брати участь в екранізації іншої відеогри - "Monster Hunter".

Андерсон, як і раніше, відповідатиме за постановку, а Йовович виконає титульну роль в проекті студії Constantin Film, який представлений потенційним покупцям на міжнародному кіноринку, що проходить у рамках Каннського кінофестивалю. Виробничий бюджет першого фільму, яким планується почати нову франшизу, оцінюється в 60 мільйонів доларів, зйомки стартують вже в другій половині 2018 року в Південній Африці.

"Monster Hunter" - консольна гра в жанрі RPG, яку розвиває компанія Capcom. Сюжет дуже простий: гравець полює на різних монстрів, набуваючи нових видів зброї і обладунків і примножуючи свій досвід. У 2018 році був представлений вже п'ятий епізод під назвою "Monster Hunter : World". На відміну від попередніх ігор, дія відбувається у відкритому світі і оповідання ведеться від третьої особи.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: