Вхід

Міла Куніс про вагітність і кіноіндустрію : "Я навчилася говорити "ні"

11.06.2018
Міла Куніс про вагітність і кіноіндустрію : "Я навчилася говорити "ні"

Тема материнства і гендерної нерівності для 34-річної Милы Кунис мають велике значення. Актриса активно виступає на заходах, організованих з метою боротьби за рівноправ'я, і бере участь в жіночих маршах. Учора в Західному Голлівуді пройшов жіночий саміт, організований Variety, де Мила знову підняла тему гендерної нерівності в кіноіндустрії і розповіла про вагітність.

Розпочавши з кіноіндустрії, актриса відмітила, що та практично не змінилася. "Не думаю, що кіноіндустрія змінилася за останні 20 років", - говорить Мила. Дівчина відмічає, що робота з жінками-режисерами для неї комфортніша, адже ті поблажливі і менше кричать.

"Є істотна різниця і велика перевага в роботі з жінками-режисерами. Ніхто один на одного не кричить, ніхто не злиться. У сім вечора вас відпускають додому, щоб ви могли повечеряти зі своїми дітьми. Це прекрасно"!

На даний момент актриса активно бореться за рівноправ'я, надаючи підтримку молодим письменницям, намагаючись змінити ситуацію на краще. Кунис не боїться ризикувати, і береться до роботи у фільмах, які можуть не окупитися. Мила згадала про те, як намагалася зібрати актрис для зйомок у фільмі "Погані матусі", адже картину тоді не можна було назвати "приреченою на успіх". "У мене тоді вже була дитина, і я була вагітна ще одним. Тому я не думала про роботу. Я намагалася зробити так, щоб інші взяли участь в зйомках. Але багато хто відмовлявся", - призналася вона.

У результаті Мила сама знялася в картині і та зібрала 183 мільйони доларів у світовому прокаті. До речі, материнство дуже змінило актрису. "Ставши матір'ю, багато речей, які мене хвилювали, перестали мати для мене значення. Я навчилася говорити "ні", - зробила висновок Кунис.

Незважаючи на активну боротьбу проти нерівноправ'я між чоловіками і жінками, актриса шалено любить свого чоловіка. На кіновиставці CinemaCon - 2018 Мила поділилася з інтерв'юером своєю радістю. На виставці актриса презентувала новий фільм "Шпигун, який мене кинув", в якому, звичайно, виконала роль.

"У мене самий кращий чоловік у світі! Присягаюся вам, мені дуже повезло. Поряд зі мною живе неймовірно терпляча людина, яка вкрай підтримує усю сім'ю", - сказала Кунис про Катчере.

Зйомки згаданої картини проходили у Будапешті, куди Эштон поїхав разом з дружиною і дітьми, трирічною дочкою Уайетт і однорічним Димитрієм. Як розповіла Кунис, її діти час проводили не даремно. Її старший син під час перебування у Будапешті радував батьків успіхами у вивченні Угорської мови.

Джерело: 24news.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: