Вхід

Мартін Фріман трохи не втратив роль в "Шерлоку" із-за свого характеру

08.04.2019
Мартін Фріман трохи не втратив роль в "Шерлоку" із-за свого характеру

Якщо по "Хоббітові" або "Шерлоку" у деяких глядачів про Мартине Фримане склалося враження як про людину надзвичайно добродушну, на ділі це далеко не так.

Актор має досить складний характер, регулярно дозволяє собі різкі і категоричні висловлювання, а одного разу подібна поведінка трохи не коштувало йому ролі в тому самому "Шерлоке", яка зробила його зіркою світового масштабу.

"Шерлок", схоже, неофіційно вже "мертвий", але питання про серіал Мартину як і раніше задають в інтерв'ю. У ефірі ток-шоу радіо BBC Radio 4 під назвою Desert Island Discs актор обговорив відразу дві своїх значимих ролі - Уотсона в "Шерлоке" і Тіма Кентербери у британській версії "Офісу", признавшись, що трохи не упустив обоє із-за свого характеру.

Виявляється, Мартіну властиві перепади настрою, і, коли він перебуває в настрої поганому, краще триматися від ньогоУ 2001 році Фриман в такому ось стані заявився на кастинг в "Офіс", щоб спробуватися на роль Гарета Кинана. Прослуховування Мартін, за його словами, відверто провалив, але продюсери все-таки зробили йому знижку - і дали другий шанс, запропонувавши спробуватися на роль Тіма. Як ми знаємо, у результаті саме ця роль забезпечила Фриману першу популярність за межами рідної Великобританії.

Схожа ситуація вийшла і тоді, коли Фриман пробувався в серіал "Шерлок". "Перше прослуховування пройшло, м'яко кажучи, не дуже, - згадав актор. - З якоїсь причини настрій у мене був поганим, ну і продюсери, схоже, подумали, що я похмурий м*дак. Я взагалі спокійно відношуся до того, що я комусь не подобаюся, але іноді я можу зайти занадто далеко, і люди думають - "Ну, йому все одно наплювати - і нормально, візьмемо тоді кого-небудь іншого"".

На щастя, продюсери знову зуміли розглянути в акторові щось окрім його поганого настрою, призначили Фриману повторне прослуховування - і решта, як мовиться, історія.

Джерело: telegraf.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: