Вхід

Лив Тайлер повертається в кіно у фільмі жахів "Здичавіла"

18.06.2018
Лив Тайлер повертається в кіно у фільмі жахів "Здичавіла"

40-річна Лів Тайлер вже декілька років не знімалася в кіно із-за народження дітей - сина Сейлора (2015) і дочки Лулы (2016). Тепер, коли діти трохи підросли, зірка повернулася до професії. 21 червня в український прокат вийде фільм Фрідріха Боэма "Одичавшая", в якому Лів виконала одну з головних ролей.

Тайлер грає шерифа поліції Еллен, яка знаходить у лісі 16-річну Анну. Все життя дівчина прожила в хатині, в ізоляції від зовнішнього світу. В ув'язненні її тримав чоловік, який називає себе її батьком. Він розповідав Анні, що за нею полюють чудовиська, тому їй потрібно ховатися. Навіть під опікою Еллен та її брата дівчина не може відчувати себе в безпеці. З кожним днем вона все ясніше розуміє, що історії про чудовиськ зовсім не казка, а вона сама нерозривно пов'язана з ними.

Анну в фільмі "Здичавіла" грає британська актриса Бел Паулі. У житті вона вегетаріанка, але на зйомках картини їй довелося постійно їсти сосиски і гамбургери, так як її героїня їсть тільки м'ясо. Бред Дуріф, якого глядачі добре запам'ятали після ролі Гнілоуста у "Володарі перснів" грає "батька" Анни.

Кінострічку "Здичавіла" зняв режисер Фрідріх Боем, сценарій писав спільно з Флоріано Едер. Це перша режисерська та сценарна робота Боема на великому екрані.

Любителі полоскотати свої нерви неодмінно повинні подивитися цей містичний драматичний фільм.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: