Вхід

Лів Шрайбер випадково побував на криголамі України

09.01.2024 Фоторепортаж
Лів Шрайбер випадково побував на криголамі України

Як йдеться у повідомленні "Національного антарктичного наукового центру" у Facebook, Лів Шрайбер випадково потрапив на "Ноосферу". Лів саме перебував у круїзі Антарктикою. В районі острова Кінг Джордж знаменитість побачив український криголам та захотів зустрітися з екіпажем.

Шрайбер, який є амбасадором урядової платформи United24, зв'язався з судном та після отриманого від капітана Олександра Гришка дозволу піднявся на борт.

"Звісно, головною темою короткого спілкування стала повномасштабна війна в Україні та можливість нашої держави навіть в таких умовах розвивати науку й антарктичні дослідження", - йдеться в повідомленні "Національного антарктичного наукового центру".

До речі, Лів Шрайбер залишив екіпажу судна приємну згадку. Актор написав українською мовою записку, в якій висловив своє захоплення українцями. Окрім того, знаменитість зробив послання для кривавого диктатора путіна - послав його.

"Капітану Гришку та екіпажу "Ноосфери" дякую за гостинність, але більше за те, що ви так гордо підняли прапор і нагадали світові, наскільки ми сильні разом. Путін – придурок!", - йшлося в повідомленні актора.

Нагадаємо, Лів Шрайбер ще від початку повномасштабної війни підтримує Україну у війні з Росією. Свою підтримку актор показує не лише словами, але й діями. 2022 року зірка Голлівуду допомагав українським біженцям у Польщі, а також приїжджав до України. Окрім того, Лієв Шрайбер став амбасадором урядової платформи United24 у напрямку "Медична допомога".

Джерело: tsn.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

  • НТ

    Носова Татьяна Владимировна 21.01.2024 20:13

    а наши хлопци таки гарни да "смачни"

    Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: