Вхід

Ліам Нісон про звинувачення в харассменті: "Це полювання на відьом"

16.01.2018 Фоторепортаж
Ліам Нісон про звинувачення в харассменті: "Це полювання на відьом"

Поки одні зірки єдиним фронтом виступають проти харассмента, інші вважають, що розгорнулася кампанія проти сексуальних домагань все більше нагадує полювання на відьом. До останніх приєднався і 65-річний британський актор Ліам Нісон.

Є знамениті люди, яких раптово почали звинувачувати у всіх гріхах: за те, що випадково доторкнувся до коліні жінки, або за щось схоже. І після таких звинувачень їх прибирають з програм, припиняють з ними співпрацю. Це схоже на полювання на відьом, - заявив актор під час інтерв'ю ірландському телешоу The Late Late Show.

У приклад Нісон навів випадок з американським радіоведучим Геррісоном Кейллором, якого звільнили в минулому році з радіостанції Minnesota Public Radio за неналежну поведінку. Що насправді відбулося, точно не відомо, але Геррісон описував ситуацію так:

Я поклав руку на спину жінки. Я хотів поплескати її по спині в знак розради, оскільки вона розповідала мені про своє горе, але її сорочка виявилася відкритою, і моя рука випадково зрушила. Вона відсахнулася, я тут же прибрав руку і вибачився. Після я ще раз приніс їй вибачення - в письмовому вигляді. Вона відповіла, що все в порядку і вона простила мене. Ми продовжили дружньо спілкуватися, все було добре. Поки мені не подзвонив її адвокат.
Ліам Нісон дивується, як ситуація могла вийти з-під контролю, і чому зараз кожного другого в Голлівуді звинувачуються в сексуальних домаганнях. Наприклад, в обвинувачення проти Дастіна Хоффмана актор, схоже, не вірить: поведінка Дастіна, яке одні вважають "мерзенним і неприйнятним", він назвав "просто безглуздими жартами".

Інтерв'ю Нісона, як і слід було очікувати, викликало неоднозначну реакцію: багато в гніві, і цілком можливо, скоро акторові доведеться виправдовуватися за свої слова. Втім, у своїй позиції він не самотній: Катрін Деньов, Андрій Кончаловський і багато інших вважають, що рух проти сексуальних домагань вийшло з-під контролю.

Джерело: spletnik.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: