Вхід

Крістофер Нолан забороняє стільці на знімальному майданчику

01.07.2020
Крістофер Нолан забороняє стільці на знімальному майданчику

Під час віртуальної зустрічі акторів, організованою Variety, мова зайшла про прийоми, які використовують режисери, щоб домагатися своїх цілей. Коли актор Хью Джекман згадав, що Даррен Аронофські і Дені Вільньов забороняють на знімальному майданчику використання мобільних телефонів, то Енн Хетевей поправила його, сказавши, що він знімався не у двох таких режисерів, а у трьох - забув згадати Крістофера Нолана. І Джексон підтвердив, що це так. Хетевей знімалася у Нолана в "Темному лицарі: Повернення легенди" і "Інтерстелларі", а Джекман - у фільмі "Престиж".

Крім того, Хетевей згадала ще один прийом, за допомогою якого режисер тримає акторів в постійному тонусі :

Я двічі з ним працювала. Він забороняє стільці. Сенс цієї заборони в тому, що, якщо стільці є, на них сидять люди і нічого не роблять. Він знімає неймовірні по масштабу, амбіціям і емоціям фільми. І завжди успішно справляється зі своєю роботою, укладаючись до бюджету і знімального графіку. Можливо, в його відношенні до стільців щось є.

Слова Хэтэуэй швидко розійшлися по Інтернету і сталі основою для численних жартів в соцмережах про Нолана і його страх перед стільцями.

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: