Вхід

Кейт Хадсон про суворе виховання дітей : "Не терплю брехні"

29.11.2020 Фоторепортаж
Кейт Хадсон про суворе виховання дітей : "Не терплю брехні"

Актриса повідомила, що її підхід до виховання дітей "став несподіванкою для всієї сім'ї". "Я дуже строга. Я встановлюю суворі правила і  навіть не обговорюю їх з дітьми. Я зрозуміла, що якщо хочеш встановити строгі стандарти у своїй сім'ї, не треба їх обговорювати. Якщо я сказала "ні" - значить, "ні"", - поділилася Кейт.

Хадсон зізналась, що любить порядок і дисципліну у своєму повсякденному житті, особливо це стосується здоров'я і виховання дітей. "Батькам треба встановлювати розумні межі для дітей, намалювавши їх "на піску", щоб діти могли перевірити їх. Ви побачите, як далеко зможуть зайти вони, і як з цим впораєтеся ви. Це важлива частина дорослішання", - відмітила актриса.

Артистка підкреслила, що особливо строго стежить за манерами дітей. "Я просто не терплю брехню. Ні велику, ні маленьку", - відмітила Кейт. Проте, говорить Хадсон, вона не така строга мати, коли справа стосується дитячих емоцій і помилок. "Я дуже відкрита в цьому плані. Я дозволяю дітям виражати почуття і здійснювати помилки", - ділиться зірка.

Джерело: newsyou.info

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: